Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Zamówienia wysyłamy w dni robocze, w ciągu 48 godzin od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.

Jeśli płatność wpłynie do godziny 13 wysyłka często realizowana jest jeszcze tego samego dnia.

Zastrzegamy sobie prawo do wydłużenia czasu realizacji zamówienia w wyjątkowych sytuacjach spowodowanych zdarzeniami losowymi lub chwilowym brakiem towaru. Dokładamy wszelkich starań, żeby sytuacje takie nie miały miejsca a zamówione produktu trafiły do klienta najszybciej jak to możliwe. W przypadku problemów z czasową realizacją zamówienia bezzwłocznie poinformujemy o tym zamawiającego drogą mailową lub telefoniczną.

Czas dostarczenia przez przewoźnika:

99% przesyłek jest dostarczanych do odbiorcy na następny dzień roboczy od dnia nadania. Transport przesyłek realizuje firma kurierska DPD.

Czy wysyłacie przesyłki za pobraniem?

Niestety, z uwagi na częste przypadki braku odbioru zamówień pobraniowych musieliśmy zrezygnować z tej opcji.

Czy trzeba składać zamówienie internetowe, żeby kupić produkt w sklepie?

Nie trzeba składać zamówienia w sklepie internetowym, żeby dokonać zakupu stacjonarnie.

Wszystkie produkty dostępne na stronie www.fajkizbajki.pl są dostępne od ręki w sklepie stacjonarnym. Niektóre produkty mamy jednak w niewielkich ilościach – złożenie zamówienia zapewni rezerwację produktu i pewność, że nie zabraknie go przed Twoim przybyciem.

Sporadycznie może zdarzyć się, że zamówiony produkt sprzeda się w tym samym czasie w sklepie stacjonarnym – wtedy bezzwłocznie skontaktujemy się z zamawiającym by poinformować o braku towaru.

W jakich godzinach otwarty jest sklep stacjonarny?

Sklep stacjonarny w Warszawie otwarty jest w godzinach:

Pn – Pt : 10-00 – 18:30          Sobota: 10:00 – 14:00

Jeśli masz problem by dotrzeć do nas na czas zadzwoń do nas (888-807-300) a poczekamy na Ciebie lub ustawimy inny dogodny termin zakupów.