Płatność Przelewem

Po złożeniu zamówienia generowane jest automatyczne, mailowe potwierdzenie jego dokonania, wraz z danymi niezbędnymi do dokonania płatności przelewem tradycyjnym. Przelewu należy dokonać na konto Millennium:
Odbiorca: Golden Lions Anna Głowińska
Numer konta: 49 1160 2202 0000 0001 5061 8030

Przelewy 24

Podczas finalizowania zakupu wszystkie dane przelewu są wypełniane automatycznie, a ich edycja jest zablokowana. Dzięki temu kupujący nie musi ręcznie wprowadzać danych, a pomyłka jest niemożliwa. Realizacja płatności tym kanałem to zaledwie kilkanaście sekund co przyspiesza wysyłkę.

Płatność w sklepie

Zamówienie z możliwością płatności przy odbiorze jest formą rezerwacji wybranych produktów, które zostaną przygotowane przed przybyciem do sklepu. Realizacja zam. trwa zazwyczaj do 2 godz. w czasie pracy sklepu. Na miejscu możliwa jest płatność gotówką, kartą płatniczą oraz Blikiem.

Płatność Przelewem

Wysyłka zamówienia następuje zazwyczaj w w dniu  zaksięgowania wpłaty na naszym koncie lub dnia następnego.

Sposób dostawy – Kurier DPD

Koszt przesyłki: od 14 zł (uzależniony od wagi przesyłki – widoczny przed potwierdzeniem zamówienia)
Czas doręczenia: zazwyczaj 1 dzień roboczy od nadania.

Dodatkowe oznaczenie przesyłek zawierających szkło.

Odbiór zamówienia w sklepie

Zamówione można odebrać w naszym sklepie stacjonarnym w Warszawie. Płatność przelewem lub na miejscu gotówką/kartą płatniczą.

Sklep FAJKI Z BAJKI – Galeria Wiatraczna
Al. St. Zjednoczonych 72 – Warszawa

Przelew Bankowy - szczegóły

Po złożeniu zamówienia generowane jest mailowe, automatyczne potwierdzenie jego dokonania wraz z podsumowaniem i danymi do płatności. W tytule przelewu należy umieścić numer zamówienia.

Przelewu należy dokonać na konto Millennium:
Odbiorca: Golden Lions Anna Głowińska
Numer konta: 49 1160 2202 0000 0001 5061 8030

Zamówienia realizujemy w dni robocze, maksymalnie w ciągu 48 godzin od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.

Jeśli płatność wpłynie do godziny 12 wysyłka często realizowana jest jeszcze tego samego dnia.

Zastrzegamy sobie prawo do wydłużenia czasu realizacji zamówienia w wyjątkowych sytuacjach spowodowanych zdarzeniami losowymi lub chwilowym brakiem towaru. Dokładamy wszelkich starań, żeby sytuacje takie nie miały miejsca a zamówione produktu trafiły do klienta najszybciej jak to możliwe. W przypadku problemów z czasową realizacją zamówienia bezzwłocznie poinformujemy o tym zamawiającego drogą mailową lub telefoniczną.

Kurier DPD - szczegóły

-Zamówienie doręczone jest za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD lub DHL na następny dzień roboczy od nadania.

-Wszystkie przesyłki zawierające szkło są odpowiednio oznaczone i zabezpieczone.

-Koszt przesyłki zależy od jej wagi i jest widoczny przed zatwierdzeniem zamówienia.

-W dniu nadania przesyłki, poinformujemy drogą mailową o jej numerze, co umożliwia śledzenia przesyłki.

-Kurierzy doręczają przesyłki w godz. 9 – 16 i nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że dostosują się do wskazanych przez klienta godzin dostępności. Najbezpieczniej jako adres dostawy przesyłki wybrać miejsce, w którym spędza się największą część dnia.

-W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem doręczenia przesyłki, podejmie ponowną próbę doręczenia paczki następnego dnia roboczego

-Jeśli po dwóch dniach od daty wysyłki kurier nie doręczył paczki – prosimy o kontakt.

Szczegóły odbioru w sklepie

Zamówione można odebrać w naszym sklepie stacjonarnym w Warszawie. Można opłacić je przelewem bankowym, lub na miejscu gotówką/kartą płatniczą.

Wszystkie produkty dostępne na stronie www.fajkizbajki.pl są dostępne od ręki w sklepie stacjonarnym. Niektóre produkty mamy jednak w niewielkich ilościach – złożenie zamówienia zapewni rezerwację produktu i pewność, że nie zabraknie go przed Twoim przybyciem.

W momencie potwierdzenia dostępności wygenerowana zostanie wiadomość e-mail z informacją, że zamówienie jest przygotowane do odbioru. Zamówienia z płatnością przelewem są wstrzymane do momentu zaksięgowania wpłaty na koncie.

Zamówienie opłacone z góry może odebrać inna niż zamawiająca osoba tylko po uprzednim upoważnieniu jej mailowo (Adres e-mail musi być zgodny z tym podanym w zamówieniu).

Adres sklepu:

Al. St. Zjednoczonych 72 – lok. handlowy 6
04-036 Warszawa – Praga Południe

Sklep znajduje się w Galerii Wiatraczna – obok Rossmanna

Godziny otwarcia:

Pn-Pt: 10:00 – 18:30
Sobota: 10:00 – 14:00