REKLAMACJE

1. Kupujący może złożyć Sprzedawcy reklamację dotyczącą zawartej Umowy pod adresem kontakt@fajkizbajki.pl, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Okres gwarancji rozpoczyna się od momentu odebrania przez Państwa produktu.  Odpowiadamy za wszelkie wady produktu, które objawią się tuż po otrzymaniu go oraz przez cały okres trwania gwarancji. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych nieodpowiednim użytkowaniem lub uszkodzeniami mechanicznymi.

POPRAWNIE ZŁOŻONA REKLAMACJA POWINNA ZAWIERAĆ:

  • imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego oraz numer telefonu
  • datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji
  • przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego
  • wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację.

Reklamowany towar wraz z wypełnionym wnioskiem reklamacyjnym oraz kopią paragonu należy wysłać na adres sklepu:

Golden Lions Anna Głowińska
Al. St. Zjednoczonych 72 / lok. użytkowy 6, 04-036 Warszawa

W żadnym przypadku prosimy nie wysyłać reklamacji w postaci przesyłki pobraniowej. Taka paczka nie zostanie przez nas podjęta.

2. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie.

3. Sprzedający ustosunkuje się do reklamacji w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. W przypadku gdy  reklamacja została rozpatrzona pozytywnie, produkt zostanie naprawiony, a jeśli naprawa nie jest możliwa przysługuje Państwu prawo do wymiany produktu lub zwrotu pieniędzy.

4. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

5. Szczegółowe informacje na temat reklamacji zawarte są w regulaminie sklepu: https://fajkizbajki.pl/regulamin/

Wzór dstąpienia od umowy

ODSTĄPIENIE OD UMOWY

W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. Warunkiem jest zwrot towaru w stanie nienaruszonym – nieużywany, oryginalnie zapakowany (włącznie z nienaruszonym opakowaniem foliowym, jeśli takie posiada). Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Koszt wysyłki za zwrot towaru leży po stronie Kupującego.

Zwrot towaru możliwy jest jedynie w przypadku zakupu na odległość, nie dotyczy zakupu bezpośredniego w sklepie stacjonarnym.

Aby odstąpić od umowy zawartej za pośrednictwem sklepu internetowego www.fajkizbajki.pl, należy powiadomić Sprzedającego o zamiarze odstąpienia od umowy pisząc na adres e-mail: kontakt@fajkizbajki.pl.

Przedmiot zwrotu należy starannie zapakować, dołączając do przesyłki oświadczenie o odstąpieniu od umowy wraz z paragonem lub jego kopią. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy znajdującego się poniżej lub napisać je odręcznie, zawierając w nim wszystkie niezbędne informacje widniejące na wniosku.

PRZESYŁKĘ NALEŻY NADAĆ NA ADRES:

Golden Lions Anna Głowińska
Al. St. Zjednoczonych 72 / lok. użytkowy 6, 04-036 Warszawa

Zwrot należności nastąpi w ciągu maksymalnie 14 dni od daty doręczenia przesyłki ze zwrotem.

Szczegółowe informacje na temat odstąpienia od umowy zawarte są w regulaminie sklepu: https://fajkizbajki.pl/regulamin/

Wzór dstąpienia od umowy